Yayınlar TV

ATV

ATV Yayın Akışı

ATV Canlı izle

ATV


            ATV televizyonu 1992 yılında başladığı test yayını ile beraber ekranlara merhaba dedi. Televizyon Türkiye tarihinde açılan özel televizyonlar arasında ilk sıralarda yer almakta. Yıllardır devam eden yayın hayatı boyunca çok sayıda yarışma, program ve televizyon dizisini uzun yıllar yayınlayarak başarı kaydetti. Ayrıca haber programları ve ana haber bültenleri ile de her gün aynı saatte günün olaylarını halka sunmakta. Bunun yanında Türkiye’de meydana gelen her kriz anında canlı yayın ve gün boyu bilgiler aktararak izleyicinin haber alma hakkını hızlandırmakta.
           
 ATV Neden İzleniyor?

            Televizyon kanalının neden izlendiğini anlamak için yayın akışına bakmak değerlendirme yapmayı kolaylaştıracaktır. Kanal sabahın ilk ışıklarından itibaren öncelikle geçtiğimiz günün son dakika olaylarını izleyicisine aktarmak için haber programı ile başlamayı tercih ediyor. Ayrıca hafta sonu da benzer şekilde bütün bir haftanın değerlendirildiği bir haber programını görmek mümkün. Bu sayede izleyicinin sabahın erken saatlerinde işe gitmeden önce kahvaltısını yaparken yaşanan olayların bir analizini yapmasına fırsat verilmiş oluyor. Ayrıca yıllardan bu yana izlenmeye devam eden çok sayıda televizyon dizisi de kanalın yayın akışında yerini almakta.
            
ATV’de Hangi Programlar Var?

            ATV ekranında uzun yıllardır yayınına devam eden televizyon programları bulunmakta. Aktüel programlarından kadın programlarına kadar çok sayıda program halen izlenmeye devam edilmekte. Bu programlar arasında yıllardır yayınlanmaya devam eden Müge Anlı İle Tatlı Sert programında çok sayıda gizli kalan olay ve cinayet açığa çıkmış durumda. Ayrıca programda yıllardır birbirlerini kaybetmiş insanlarda buluşturulabiliyor. Esra Erol ile her gün yeni bir konu üzerinde konuşulurken Nihat Hatipoğlu ile İslam dini ile ilgili bilinmeyenlerin öğrenilmesi sağlanabilmekte. Bunun yanında ramazan ayı içerisinde her gün iftar ve sahur programları ile izleyicinin inandığı dinin inceliklerini ve kurallarını öğrenmesine olanak sağlanmış oluyor.

            Kim Milyoner Olmak İster televizyon kanalının yıllardır soluksuz ekran karşısına getirdiği bir yarışma programı. Yarışmaya katılan izleyicilerin genel kültür, edebiyat, astroloji vb. çok sayıda alanda karşısına çıkan soruları doğru cevaplaması ile para kazanacağı bir platform oluşturulmuş. Bunun yanında Dizi TV adlı program ile de yayın akışında yer alan dizilerin bazı set karelerini ekrana getirerek izleyicinin kamera arkasını görmesi sağlanmakta.