Yayınlar TV

ATV Ana Haber

Genişlet

ATV Ana Haber Canlı izle

Atv Ana Haber Canlı İzle       

 

Başarılı sunucu Cem Öğretir’in sunduğu Atv Ana Haber ekranlara gelmeye devam ediyor. Hafta içi her akşam saat 19.00’da Atv ekranlarına gelen haber programı, hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışı ile izleyicilere haberleri aktarıyor. Ülkemiz ve dünyadan sıcak gündem haberleri, tarafsız bir şekilde aktarılırken, izleyicilere duyulan saygı gereği en güvenilir haberler bu haber programında ekranlara  geliyor. İzleyiciler Atv Ana Haber’de bugün yayınlanan haberleri merak ediyorlar. Haberin Merkezi Atv Ana Haber girişiyle başlayan program, Türkiye’nin gündemine dair tüm gelişmeleri sıcağı sıcağına ekranlara getirmeye devam ediyor. Gündeme ilişkin yaptığı canlı bağlantılarla, alanında uzman konukların katılımlarıyla haberleri aktaran program Türkiye’de en çok izlenen ana haber bültenlerinden biridir.

 

Cem Öğretir’in sunduğu program gündeme dair en önemli gelişmeleri izleyicilere başarılı bir şekilde aktarırken, haberleri sunma tarzı bir çok programa göre çok daha başarılıdır. Siyaset, ekonomi, toplumsal olaylar, sağlıkla ilgili problemler, vatandaşların sorunları gibi bir çok konu programda kendine yer bulmaktadır. Cem Öğretir’in ses tonu, haberleri sunuşu, işine olan saygısını ekrana yansıtması ve güven veren duruşuyla en çok beğenilen haber sunucularından biri olmuştur. Atv Ana Haber Bülteni’ni sitemiz üzerinden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

ATV Ana Haber Sunucusu Cem Öğretir Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

 

1973 yılında İngiltere’de doğan Cem Öğretir, çocukluğunda Türkiye’ye dönmüştür. Anadolu Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Kariyerine Mehmet Ali Birand’ın 32. Gün programında başlayan sunucu daha sonrasında sırasıyla Star Tv ve CNN Türk’te çalışmıştır. 2008 yılında kısa bir süreliğine Kanal 1’de çalışan Cem Öğretir, sonrasında teklif alarak Habertürk’e geçmiş ve burada Gün Ortası haberlerini sunmuştur. 2009 yılında Atv çatısı altına geçen başarılı sunucu burada o yıldan beri  Atv Ana Haber Bültenini sunmaktadır. Programdaki başarılı performansı kendisine En İyi Erkek Haber Sunucusu ve Yılın En İyi Haber Spikeri ödüllerini kazandırmıştır. Bu ödülleri bir çok kez kazanan Cem Öğretir aynı zamanda sunuculuk ve diksiyon alanında eğitimlerde vermektedir. Cem Öğretir aynı mesleği paylaştığı sunucu Seda Öğretir ile evlidir. Çiftin bu evliliklerinden 1 kızı vardır.