Yayınlar TV

Arka Sokaklar

Genişlet

Arka Sokaklar Canlı izle

Arka Sokaklar Canlı İzle

 

İlk bölümü 31 Temmuz 2006 tarihinde yayınlanan Arka Sokaklar yeni bölümleriyle Kanal D ekranlarında seyircileriyle buluşmaya devam ediyor. Türk televizyon tarihinin en uzun süren dizisi olan Arka Sokaklar, yayınlanan her bölümü ile reyting sıralamasının zirvesinde yer alıyor. 15 yıldır kesintisiz yayınlanan Erler Film imzalı dizinin yönetmenliğini Orhan Oğuz yaparken, senaristliğini Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul yapmaktadır. İstanbul şehrinin polis teşkilatında asayiş şubede görev yapan sivil bir ekibin, şehirde karşılaştığı ve savaştığı kanunsuzluklarla mücadelesinin anlatıldığı Arka Sokaklar dizisi kendi izleyici kitlesiyle yeni bölümleriyle ekranlara geliyor. Dizinin başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz, İlker İnanoğlu, Merve Oflaz gibi ünlü isimler yer almaktadır. Arka Sokaklar 15. sezonunda yeni bölümleriyle cuma akşamları saat 20.00’de Kanal D’de.

 

Arka Sokaklar Konusu Nedir?

 

Dünyanın en eski şehirlerinden İstanbul, ve şehrin her sokağını tüm vatandaşlarımız için daha güzel ve yaşanılır bir yer haline getirmek için gecesini gündüzüne katan polislerimiz. İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip gece gündüz demeden minibüsüyle şehrin sokaklarında kanunsuzlara göz açtırmamak için çalışmaktadır. Bu tehlikeli kovalamaca da zaman zaman acıklı hikayeler, zaman zaman gülümseten olaylar, zaman zaman ise iç burkan gerçek hikayeler yer almaktadır. Ekibin başındaki isim Rıza Baba, babacanlığı ve akıl hocalığıyla ekibine her zaman yardım ederken, memurları da onun her dediğini eksiksiz yapan ve şehrin güvenliğini yaşamlarından dahi üstün tutabilecek polis memurlardır. Hikayede yer alan polisler ve ailelerinin hayatları İstanbul sokaklarıyla iç içe geçecek, sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta birbirlerinin yanında olacaklardır.

 

Arka Sokaklar Oyuncuları Kimler?

 

15. sezonu ile devam eden fenomen dizi Arka Sokaklar’da bugüne kadar birçok ünlü isim başrolde ve yardımcı rollerde yer almıştır. Türkiye’nin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar’ın şuanki kadrosunda yer oyuncular ise şöyledir; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Akar, Alp Korkmaz, Ozan Çobanoğlu, Merve Oflaz, Nazlı Tosunoğlu, Yiğitcan Ergin, Ela Yörüklü, Hülya Kalebayır Çelik, Onur Bay, Kerimhan Duman.