Yayınlar TV

Habertürk Akşam Haberleri

Genişlet

Habertürk Akşam Haberleri Canlı izle

Akşam Haberleri - Habertürk Tv

 

            Habertürk ekranlarının tarafsız, kaliteli içerikleriyle hazırlanıp sunulmaya devam edilen haber bültenlerinden olarak Akşam Haberleri, Didem Arslan Yılmaz tarafından hazırlanıp sunulmaktadır. Programda ayrıca konuyla ilgili uzman konuklar da davet edilerek konu hakkındaki görüş ve yorumlarına yer verilmektedir. Tüm bu yönleriyle Habertürk ekranlarından tüm Türkiye'ye hitap eden program hafta içi her akşam seyircilerine ilkeli ve tarafsız bir şekilde en çarpıcı gelişmeleriyle gündemi sunmaya devam etmektedir. Gündemde yaşanan en son gelişmeler ve liderlerin flaş açıklamalarına da olay yerinden yapılan canlı bağlantılar kurarak değinen programda objektif habercilik kuralına bağlı kalınarak izleyicinin haberdar edilmesi sağlanmaktadır. Bütün bunların yanı sıra son derece farklı nitelikler taşımaya devam eden bu programda gündemi belirleyen en yeni gelişmeler de ayrıntılı olarak ele alınmaktadır.


HAFTA İÇİ HER AKŞAM 17-19 ARASI


            Akşam Haberleri hafta içi her akşam yayınlanmaktadır. Bu bakımdan da tamamen sıra dışı bir habercilik anlayışını sürdürerek çalışmalara bu doğrultuda yer vermekte olan programda en öne çıkan nitelikler ve güne yansıyan tüm gelişmeler bütün gerçeklikleriyle birer birer bu programda yer verilmektedir. Deneyimli sunucu-spiker Didem Arslan Yılmaz tarafından sunulan bu programda birçok konularda izleyicilerin konudan herkesten önce haberi olması sağlanmaktadır. Bu anlamda saat 17.00-19.00 saatleri arasında sürdürülen yayıncılık anlayışıyla Akşam Haberleri tamamen farklı nitelikler ile gündemdeki gelişmeleri takip etmeyi sürdürmektedir.


GÜNDEM SİYASET EKONOMİ VE ÇOK DAHA FAZLASI


            Akşam Haberleri programının içeriği de bir hayli geniş. Programda gündemdeki çarpıcı gelişmelerin yanı sıra siyaset gündeminde yaşananlar, meclisteki görüşmeler ve grup toplantıları, ekonomide yaşanan en yeni gelişmeler ve çok daha fazlası hep bu programda ilkeli haliyle yayına sunularak verilmektedir. Temel anlamlarıyla tamamen sıra dışı bir yayıncılık anlayışı güderek son derece farklı bir habercilik anlayışı içerisinde bulunan haber programında, gündem, ekonomi, siyaset, kültür-sanat ve daha birçok alanlarda yaşanan en son gelişmeler ele alınmaktadır. Bu haliyle Akşam Haberleri ile çok yönlü ve tamamen farklı şekilde bir haber politikası uygulanarak olaylara farklı pencerelerden bakış açısı üretilmesi amaçlarıyla nitelikli bir habercilik anlayışı çerçevesinde çalışmalar yürütülmektedir.