Yayınlar TV

Ajans Yeni Gün

Genişlet

Ajans Yeni Gün Canlı izle

Ajans Yeni Gün Canlı İzle

 

A Haber’de günün ilk haber programı Ajans Yeni Gün, sabahın ilk ışıklarında ülke ve dünya gündeminden en son gelişmeleri ekranlara getirmeye devam ediyor. Hafta içi beş gün boyunca yayınlanan haber programı günün ilk saatlerinde bir önceki gün yaşanan önemli gelişmeleri ekranlara getiriyor. Gece boyunca yaşanan gelişmeler Ajans Yeni Gün’de günde izleyicilere aktarılıyor. Dün ne yaşandı? Bugün ne olacak? Dünden kalan tüm haberler ve yeni günün tüm gelişmeleri bu haber bülteninde ele alınıyor. Ajans Yeni Gün programını Tahir İnan ve Sinan Tatlı değişmeli olarak sunuyor. Başkent Ankara’dan gelişmeler, ekonomi haberleri, spor gündemi, ülkemizi ve dünyayı ilgilendiren tüm gelişmeler Ajans Yeni Gün’de. Ajans Yeni Gün hafta içi her gün saat 04.00’de A Haber’de.

 

A Haber Ajans Yeni Gün Programı Hakkında

 

A Haber’de sabahın ilk ışıklarında gündeme dair tüm gelişmeler Ajans Yeni Gün’de. Türkiye ve dünya gündemini önemli başlıklarını ekrana taşıyan program siyaset, politika, diplomasi, yaşam, ekonomi, eğitim, spor, sağlık haberlerini sabahın ilk ışıklarına izleyicilere aktarıyor. Yaşanan gelişmeleri merak eden izleyiciler, canlı olarak yayınlanan Ajans Yeni Gün programını takip ediyor. Dünden geriye kalanlar, Türkiye’de ve dünyada bugün yaşanacaklar. Merak edilenler Ajans Yeni Gün’de cevap buluyor. Gündemin öne çıkan başlıklarının detaylarıyla izleyicilere aktarıldığı programda, uzman görüşleri, vatandaşların olaylara dair görüş ve istekleri de ekrana geliyor.

 

A Haber Ajans Yeni Gün Spikeri Kimdir?

 

A Haber’de hafta içi her gün sabahın ilk saatlerine ekrana gelen program, dünün önemli gelişmelerini ekrana taşırken, aynı zaman da gelecek gün içerisinde yaşanacaklara da ışık tutuyor. Sabaha karşı 04.00’te yayınlanan Ajans Yeni Gün’ün spikerleri ise izleyiciler tarafından merak ediliyor. A Haber ekranlarının deneyimli habercileri Tahir İnan ve Sinan Tatlı’nın dönüşümlü olarak sunduğu haber bülteni, gündemi takip etmek isteyen izleyiciler için iyi bir alternatif oluyor. Sinan Tatlı programı pazartesi, salı ve çarşamba günleri sunarken, Tahir İnan ise perşembe ve cuma günleri sunuyor. Ajans Yeni Gün, A Haber’de izleyemediğiniz ve izleyeceğiniz haberleri ekranlara getirmeye devam ediyor.