Canlı Yayın izle

Ajans Bugün

Genişlet

Ajans Bugün Canlı izle

Ajans Bugün Canlı İzle

 

A Haber ekranlarında ekrana gelen haber bülteni Ajans Bugün, günün ilk saatlerine ülkemizde dünyada yaşanan son gelişmeleri izleyicilere aktarmaya devam ediyor. Gündemin öne çıkan başlıkları, son dakika gelişmeleri ve çok daha fazlası Ajans Bugün de ekranlara geliyor. Program A Haber ve A Haber Radyo ortak yayını ile izleyicilerle buluşuyor. Bülten kısa bir haber turuyla başlarken, ardından Ankara ve dünya siyasetinde yaşananlar, iktidar ve muhalefetten açıklamalar ekrana geliyor. Siyaset ve politika haberleri, ekonomi, yaşam, sağlık ve toplumsal olayların yer aldığı haber bülteni Pelin Başalma Şanlı tarafından sunuluyor. Ülkemiz ve dünyada günün öne çıkan başlıkları ekrana geliyor. Pelin Başalma Şanlı’nın sunduğu Ajans Bugün, hafta içi her gün sabah 09.00’dan 13.00’e kadar A Haber’de izleyicilerle buluşuyor.

 

Ajans Bugün A Haber

 

A Haber ekranlarında sabah kuşağının haber bülteni Ajans Bugün, hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Bültende dünde kalan ve bugün yaşanacak gelişmeler detaylarıyla izleyicilere aktarılıyor. Sunuculuğunu Pelin Başalma Şanlı’nın yaptığı program yurt içi ve yurt dışından haberler özetlerinin yer aldığı haber turuyla başlıyor. Haber turunun ardından siyasetin önemli isimlerinin gündeme dair açıklamaları ekrana geliyor. Programda gündemi ve toplumu ilgilendiren konularda uzman görüşlerine de yer veriliyor. Yeni günün sıcak başlıkları detaylarıyla ekrana taşınıyor.  

 

Ajans Bugün Sunucusu Pelin Başalma Şanlı Kimdir?

 

1987 yılında İstanbul’da doğan Pelin Başalma Şanlı, üniversitede eğitiminin ardından çeşitli radyo ve televizyonlarda sunuculuk yapmıştır. 2011 yılında Atlantis Fm’de radyo programı sunarak meslek hayatına adım atmıştır. Burada bir süre çalıştıktan sonra Tv8’e geçmiş ve televizyon ekranlarında mesleğini sürdürmüştür. Uzun bir süre Tv8’de program yaptıktan sonra tekrardan radyo kariyerine geri dönüş yapmıştır. Tekrardan Atlantis Fm’e geri dönen Pelin Başalma Şanlı, aynı zamanda TRT Kent Radyo’da da çalışmıştır. Buradan sonra Atv grubuna geçiş yapmıştır. Şu an da A Haber ve A Haber Radyo gün içerisinde çeşitli programların sunuculuğunu yapmaktadır. Ekranlarda ve radyoda düzgün diksiyonu ve ses tonuyla dikkat çekmektedir.