Yayınlar TV

A'dan Z'ye

Genişlet

A'dan Z'ye Canlı izle

A'dan Z'ye Canlı İzle

 

Cnn Türk ekranlarında A’dan Z’ye programında hafta içi her sabah sıcak gelişmeler, ekonominin nabzı, sokağın gündemi ekranlara taşınıyor. Deneyimli televizyoncu Uğur Önver’in sunuculuğunu yaptığı bültende 3 saat boyunca ülke ve dünya gündeminden önemli olaylar izleyicilere aktarılıyor. Siyaset gündeminin en önemli başlıkları A’dan Z’ye de ekrana gelirken, ekonomiden son veriler ve toplumsal haberler de ekranlara geliyor. Bültende İstanbul trafiği son bilgileriyle ekrana verilirken, hava durumu bülteni de programın ilerleyen dakikalarında ekrana yansıtılıyor. Bültenin önemli bir bölümünde de özellikle Covid-19 salgınıyla ilgili yeni gelişmeler izleyicilere aktarılıyor. Uğur Önver’in sunuculuğuyla A’dan Z’ye, hafta içi her gün saat 08.30’da Cnn Türk ekranlarında yer alıyor.

 

CNN Türk A’dan Z’ye Programı Hakkında

 

Cnn Türk ekranlarında sabah haber bülteni A’dan Z’ye, gündemin içinden en önemli olaylarla hafta içi her sabah ekranlara gelmeye devam ediyor. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan tüm gelişmeler, Ankara siyasetinden son demeçler, ekonomi verileri, sokağın nabzı A’dan Z’ye de yer alıyor. Uğur Önver’in sunduğu sabah haberleri bülteni, bir önceki gün yaşanan ve bugün yaşanacak gelişmeleri detaylarıyla ekranlara taşıyor. İzleyiciler, Uğur Önver’e görüşlerini ve sorularını Instagram üzerinden iletiyorlar. Cnn Türk’te A’dan Z’ye programı, 3 saat boyunca Türkiye’nin ve dünyanın gündeminden en önemli gelişmeleri ekranlara taşımaya devam ediyor.

 

Uğur Önver Kimdir?

 

9 Mayıs 1972 tarihinde doğan Uğur Önver, İstanbul Üniversitesi’nde 1 yıl okuduktan sonra Almanya’da Friedrich Alexander Üniversitesi’nde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Medya sektörüne girişi İstanbul Fm’de DJ’lik yaparak olmuştur. 1996 yılında Kanal 6’da “İkizler” programını sunmaya başlamıştır. 1998 yılında Star Tv’ye geçmiş ve burada spor spikerliği yapmaya başlamıştır. 20 yıl boyunca televizyon kanallarında spor bölümlerinde spiker ve sunucu olarak göre yapan Uğur Önver, Star Tv, D-Smart, Kanal D gibi Türkiye’nin en büyük yayın kuruluşlarında çalışmıştır. Yayınlanmış 12 kitabı bulanan Uğur Önver, spor alanında ülkemizin önemli insanlarından biridir. Şu anda CNN Türk ekranlarında, sabah haberleri programı “A’dan Z’ye”yi sunmaktadır. Uğur Önver, evli ve bir çocuk babasıdır.