Yayınlar TV

Acemi Anneler

Genişlet

Acemi Anneler Canlı izle

Acemi Anneler Canlı İzle

 

TRT 1’de bu sezon gündüz kuşağında ekranlara gelen Acemi Anneler ilgiyle izlenilmeye devam ediyor. Yonca Film imzalı dizinin yönetmenliğini Bergüzar Demiroğlu yaparken, senaristliğini ise Baran Yıldırım ve Merve Ateşoğlu yapmakta. Dizide dört yakın arkadaşın annelik serüveni ekranlara geliyor. Dizinin başrollerinde Merve Üçer, Begüm Topçu, Melis Yıldıran, Yağmur Öztürk yer alıyor. Acemi Anneler hafta içi her gün saat 15.45’te TRT 1 ekranlarında.

 

Acemi Anneler Konusu

 

Bir şirkette başarılı bir çalışan olan Nil, çalıştığı şirketin finans müdürü adayıdır. Fakat bu şirkette Nil’in mevkisini kapmak için türlü türlü oyunlar oynayan Seda’da vardır. Bir gün Nil, şirkette önemli bir toplantıya yetişmeye çalışırken kaza yapar. Nil’in çok yakın arkadaşları olan Sevda, Ceren ve Beyza yardımına koşar. Tam bu sırada Nil’e hastanede sürpriz bir haber gelecektir. Bu haber onu ve bebek sahibi olmak isteyen arkadaşları Beyza ile Ceren’in hayatını derinden etkileyecek bir haberdir. Diğer tarafta üç çocuk annesi Sevda’nın büyük kızı Ezgi’nin ailesinden sakladığı büyük bir sır vardır. Bu sır acemi annelerimizin hayatına bomba gibi düşecek ve duygu fırtınasının yaşanmasına neden olacaktır.

 

Acemi Anneler Oyuncuları

 

Sevda – Begüm Topçu

 

1985 yılında Ankara’da doğan Begüm Topçu, Hacettepe Devlet Konservatuvarı mezunudur. Aşkların En Güzeli, Deniz Yıldızı dizilerinde rol almıştır. Begüm Topçu, Acemi Anneler dizisinde Sevda adında üç çocuk annesi, çocukları ve kocası için tüm fedakarlıkları yapan bir anne rolündedir.

 

Nil – Merve Üçer

 

1992 doğumlu Merve Üçer, Ankara Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun olmuştur. 2013 yılında Miss Turkey yarışmasında katılmış ve mankenlik yapmaya başlamıştır. Oyunculuk kariyerinde ise Çılgın Dersane 3, İblisin Oğlu filmlerinde rol almıştır. Merve Üçer ilk dizi projesinde Beni Bırakma dizisinde Elif karakterini canlandırmıştır. Acemi Anneler’de dürüst, başarılı hırslı bir kadın olan Nil’i canlandırmaktadır.

 

Beyza – Melisa Yıldıran

 

Melisa Yıldıran, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Acemi Anneler dizisinde Beyza isminde takıntılı bir yapıda, iyi niyetli fakat kendine sürekli sorun yaratan bir kadını canlandıracaktır.

 

Ceren – Yağmur Öztürk

 

1999 doğumlu Yağmur Öztürk, Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunudur. Yağmur Öztürk modellikten oyunculuğa geçmiş ve bu doğrultuda Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde eğitim almıştır. Acemi Anneler dizisinde Ceren isminde içinin güzelliği dışına yansıyan melek gibi bir kadını canlandırmaktadır.