Yayınlar TV

A Haber Gece

Genişlet

A Haber Gece Canlı izle

A Haber Gece Canlı İzle

 

A Haber’de günün son haber programı A Haber Gece, gecenin orta saatlerine Türkiye ve dünya gündeminden en son gelişmeleri ekranlara getirmeye devam ediyor. Tüm hafta boyunca yayınlanan haber programı, gece boyunca bir önceki gün yaşanan önemli gelişmelerini ekranlara getiriyor. Gün boyunca yaşanan gelişmeler A Haber Gece de izleyicilere aktarılıyor. Dün ne yaşandı? Yarın ne olacak? Dünden kalan tüm haberler ve yeni günün tüm gelişmeleri bu haber bülteninde ele alınıyor. A Haber Gece programını Tahir İnan ve Sinan Tatlı farklı günlerde değişmeli olarak sunuyor. Başkent Ankara’dan gelişmeler, siyaset, ekonomi haberleri, spor gündemi, ülkemizi ve dünyayı ilgilendiren tüm gelişmeler A Haber Gece de yenide ele alınıyor. A Haber Gece hafta boyunca her gün saat 02.00’de A Haber’de.

 

A Haber Gece Hakkında

 

A Haber’de gecenin tam ortasında gündeme dair tüm gelişmeler A Haber Gece’de. Türkiye ve dünya gündemini önemli başlıklarını ekrana taşıyan haber programı, siyaset, ekonomi, eğitim, spor, sağlık, politika, diplomasi, yaşam, haberlerini gecenin ortasında izleyicilere aktarıyor. Yaşanan gelişmeleri merak eden izleyiciler, canlı olarak yayınlanan A Haber Gece programını takip ediyor. Dünden geriye kalanlar, Türkiye’de ve dünyada yarın yaşanacaklar, merak edilen her haber ve gelişme A Haber Gece’de cevap buluyor. Gündemin öne çıkan başlıklarının detaylarıyla izleyicilere aktarıldığı programda, uzman görüşleri, vatandaşların olaylara dair görüş ve istekleri de ekrana geliyor.

 

A Haber Gece Sunucusu Kimdir?

 

A Haber’de haftanın tüm günleri gece saatlerinde ekrana gelen program, dünün önemli gelişmelerini ekrana taşırken, aynı zaman da bir sonraki gün içerisinde yaşanacaklara da ışık tutuyor. Gece 02.00’de yayınlanan A Haber Gece’nin sunucuları ise izleyiciler tarafından merak ediliyor. A Haber ekranlarının deneyimli habercileri Tahir İnan ve Sinan Tatlı’nın dönüşümlü olarak sunduğu haber bülteni, gündemi takip etmek isteyen izleyiciler için iyi bir alternatif oluyor. Sinan Tatlı programı cumartesi, pazar, pazartesi ve salı günleri sunarken, Tahir İnan ise çarşamba, perşembe ve cuma günleri sunuyor. A Haber Gece, A Haber’de izleyemediğiniz ve izleyeceğiniz haberleri ekranlara getirmeye devam ediyor.