Yayınlar TV

A Haber Ajans

Genişlet

A Haber Ajans Canlı izle

Ajans Canlı İzle

 

A Haber ve A Haber Radyo ortak yayını ile canlı olarak yayınlanan haber bülteni Ajans, Türkiye’de ve dünyada öne çıkan gelişmeleri ekranlara getirmeye devam ediyor. Haber ekibinin deneyimli muhabirleri Türkiye’nin dört bir yanından yaptığı canlı yayınlarla gündemin öne çıkan başlıklarını izleyicilere iletiyor. Gündemin en önemli haberleri, gün içerisinde siyasetten, ekonomiden ve yaşamdan en yeni haberler Ajans’ta ekrana geliyor. Öğlen kuşağı içerisinde habere dair her şeyin yer aldığı programı Banu El sunuyor. Gün içerisinde yaşananlar, siyasetin aktörlerinin açıklamaları, uluslararası arenadaki son gelişmeler, gündemi derinden etkileyen olayların detaylı analizleri canlı yayınla Ajans programında. Banu El’in sunduğu Ajans, A Haber ve A Haber ortak yayınıyla hafta içi her gün saat 13.00’te canlı olarak ekrana geliyor.

 

En Son Gelişmeler A Haber Ajans Programında!

 

A Haber gündüz kuşağının haber bülteni Ajans, günün öne çıkan gelişmelerini canlı yayınla ekranlara getirmeye devam ediyor. Banu El’in sunuculuğunu yaptığı bültende ülkemizden ve dünyadan günün öne çıkan başlıklarının yanı sıra, gündemi ilgilendiren en önemli başlıklardan haberler detaylarıyla ekrana geliyor. Deneyimli sunucu Banu El, tüm gelişmelerle canlı yayında siyaset, diplomasi, ekonomi, yaşam, sağlık, eğitim haberleriyle gündeme ışık tutmaya devam ediyor. İzleyicilerin bildiklerinin yanında bilmediklerini de ekranlara getirmeyi başaran program, dünün ve günün öne çıkan başlıklarını izleyiciler için derliyor. İzleyenlerin merak ettiği soruların cevapları Ajans programında ortaya çıkıyor.

 

Banu El Kimdir?

 

1981 yılında Almanya’da doğan Banu El, meslek hayatına 1999 yılında Kocaeli şehrinde Tv41 televizyonunda başlamıştır. Fox Tv haber merkezine geçtikten sonra muhabirlik görevini sürdürürken, NTV’den kendisine gelen spikerlik teklifini değerlendirerek NTV’ye geçmiştir. 2011 yılında Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yeni açılan haber kanalı A Haber’e transfer olmuştur. A Haber’in kuruluşundan beri spikerlik ve moderatörlük yapmaktadır. Yayınladığı makaleler ve kitap bölümleri olan Banu El, yüksek lisans derecesini Franz von Papen’in Türkiye’deki büyükelçilik yılları üzerine kaleme aldığı tezle yapmıştır. Banu El, televizyondaki görevini sürdürürken aynı zamanda panel ve konferanslarda sunuculuk ve moderatörlük yapmaktadır.