Yayınlar TV

8'de Sağlık

Genişlet

8'de Sağlık Canlı izle

8’de Sağlık Canlı İzle

 

Tv8’in hafta içi her sabah ekranlara gelen sağlık programı 8’de Sağlık, alanında uzman doktorların konuk olarak katılarak izleyicilere bilgi vermeye devam ediyor. Uzman Estetisyen Aylin Çetinkaya’nın sunduğu program, hafta içi her sabah 07.15’te ekranlara geliyor. Sağlığa dair her şeyin konuşulduğu program izleyicilere sağlık hakkında merak edilen soruların cevaplarını veriyor. Programa katılan hekimler profesör ve uzman doktorlar olup izleyicilerin merak ettiği ve bilgilenmek istediği konularda bilgilerini aktarıyorlar. Programda bir dönem televizyon dünyasının sevilen ismi Ümit Erdim’de sunuculuk yapmıştı. Fakat bir süredir programın sunuculuğunu sadece Aylin Çetinkaya yapıyor. Peki 8’de Sağlık’ta hangi konular konuşuluyor. 8’de Sağlık Sunucusu Aylin Çetinkaya kimdir? İşte tüm merak edilenler.

 

8'de sağlık tv 8

 

8’de Sağlık Programı Konuları

 

Hafta içi her sabah ekranlara gelen programda bir çok farklı daldan uzman doktorlar konuk olarak yer alıyor. Estetik, sağlık, ameliyatlar, zayıflama ve wellness konularının konuşulduğu programda yer alan bazı konu başlıkları şunlardır;

 

  • Sağlıklı olmak için ideal bel ölçüsü ne olmalıdır?
  • Yeni doğan bebeğin bakımı nasıl olmalıdır?
  • Alerjik hastalıkların sebepleri nelerdir?
  • Koroner Arter hastalığı nedir?
  • Gülüş tasarımı ve diş eti beyazlatma nasıl yapılır?
  • Cilt gençleştirme yöntemleri nelerdir?
  • Lazer Epilasyon Nedir?

 

Bu tarz sağlık konularıyla hafta içi her sabah Tv8 ekranlarına gelen program,

 

Aylin Çetinkaya Kimdir?

 

aylin çetinkaya8’de Sağlık programının sunucusu Aylin Çetinkaya 38 yaşında İstanbul doğumludur. Sunucu, yazar ve güzellik koçu olan Aylin Çetinkaya, İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. Daha önceki kariyerinde Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarında kurumsal iletişim sorumlusu olarak görev yapmıştır. Daha sonra özel ilgi alanı olan estetik ve güzellik alanında yurt içinde ve yurt dışında birçok eğitime ve kongreye katılmıştır. 2016 yılında kurumsal hayatını sonlandıran başarılı estetisyen bir girişimcilik örneği göstererek İstanbul Nişantaşı’nda bir klinik açmıştır. Kliniğinde birçok ünlü ve cemiyet hayatının tanınan simalarına hizmet veren Aylin Çetinkaya müşterilerine karşı güler yüzlü ve içten davranmasıyla bilinmektedir.

Aylin Çetinkaya aynı zamanda Milliyet Gazetesinin Pembe Nar sayfasında sağlık ve güzellikle ilgili yazılar yazmaktadır.